Erik Hallgren oljemålning
2013-11-21
216785
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HALLGREN, Erik (1910-1989): "Strandskog", monogramsignerad, samt signerad a tergo 1965, olja på duk, 65x68 cm