Kaktänger sockertång tesil silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KAKTÄNGER, 2 st, SOCKERTÅNG, SERVIETTSTÄLL, TESIL med kopp, stämplad Märta af Ekenstam, SERVIETTRING i etui, silver, totalvikt ca 286 g

Tesil med bristningar, skador och bucklor

216809

2013-11-23