Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KAKTÄNGER, 2 st, SOCKERTÅNG, SERVIETTSTÄLL, TESIL med kopp, stämplad Märta af Ekenstam, SERVIETTRING i etui, silver, totalvikt ca 286 g
Tesil med bristningar, skador och bucklor
216809
2013-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här