Elon Garp oljemålning

Elon Garp oljemålning
Elon Garp oljemålning
Elon Garp oljemålning
Elon Garp oljemålning
Elon Garp oljemålning
Elon Garp oljemålning

Klubbat för:

7 600 SEK

2 500 SEK

GARP, Elon (1930-2013): "Divan", signerad Garp, olja på duk, 70x50 cm

Färgbortfall

216822

2013-11-26