Taklampor 1 par funkis
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TAKLAMPOR, 1 par, med vita glaskupor, 1930/40-tal, höjd 87 cm, diameter ca 35 cm
Kuntoraportti
Kantnagg samt slitage på armarna
216829
Päivämäärä:
2013-11-21