Taklampor 1 par funkis

Taklampor 1 par funkis
Taklampor 1 par funkis

Klubbat för:

1 900 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

TAKLAMPOR, 1 par, med vita glaskupor, 1930/40-tal, höjd 87 cm, diameter ca 35 cm

Kuntoraportti

Kantnagg samt slitage på armarna

216829

Päivämäärä:

2013-11-21