Elon Garp olja

Elon Garp olja
Elon Garp olja
Elon Garp olja
Elon Garp olja
Elon Garp olja
Elon Garp olja

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GARP, Elon (1930-2013): Komposition, signerad Garp, olja på pannå, 115x80 cm

Färgbortfall i ena hörnet

216864

2013-11-26