Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GARP, Elon (1930-2013): Komposition, signerad Garp, olja på pannå, 115x80 cm
Färgbortfall i ena hörnet
216864
2013-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här