Elon Garp olja

Elon Garp olja
Elon Garp olja
Elon Garp olja
Elon Garp olja
Elon Garp olja
Elon Garp olja

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GARP, Elon (1930-2013): Komposition, signerad Garp, olja på pannå, 100x81 cm

216866

2013-11-26