Rock i siden Kina

Rock i siden Kina
Rock i siden Kina
Rock i siden Kina
Rock i siden Kina
Rock i siden Kina
Rock i siden Kina

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ROCK, siden, Kina, 1900-talets första hälft, rikt broderad dekor med motiv av fåglar och blommor

Slitage

216885

2013-11-22