Textilier Kina

Textilier Kina
Textilier Kina
Textilier Kina
Textilier Kina
Textilier Kina
Textilier Kina

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BRODERIER, 1 par, Kina, 1900-tal, siden, broderat med bl a korallpärlor och metalltråd, motiv av fenixfåglar, 28x30 cm

Slitage, skador.

216890

2013-11-22