Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BRODERIER, 1 par, Kina, 1900-tal, siden, broderat med bl a korallpärlor och metalltråd, motiv av fenixfåglar, 28x30 cm
Slitage, skador.
216890
2013-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här