Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRODERI, siden, Kina, 18/1900-tal, motiv föreställande elefanter, 64x37 cm
Blekt, smärre skador
216897
2013-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här