Frans Gard oljemålning

Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GARD, Frans (1892-1978): Skärgårdsmotiv med tallar, signerad Gard, olja på duk, 54x65 cm

216908

2013-11-22