Schatull i form av böcker

Schatull i form av böcker
Schatull i form av böcker
Schatull i form av böcker
Schatull i form av böcker
Schatull i form av böcker
Schatull i form av böcker

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BOKSCHATULL, 1800-tal, innehållande flaska med 4 glas, delvis förgylld dekor, schatullets höjd ca 13 cm

Slitage

216910

2013-11-22