Knut Haggren oljemålning

Knut Haggren oljemålning
Knut Haggren oljemålning
Knut Haggren oljemålning
Knut Haggren oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HAGGREN, Knut (född 1926): Gamla Stan, signerad Knut Haggren, olja på pannå, 67x46 cm

216912

2013-11-22