Mockaskedar från Norge silver

Mockaskedar från Norge silver
Mockaskedar från Norge silver
Mockaskedar från Norge silver
Mockaskedar från Norge silver
Mockaskedar från Norge silver
Mockaskedar från Norge silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MOCKASKEDAR, 12 st, sterlingsilver, Norge, förgyllda samt med emalj, MOCKASKEDAR, 12 st, silver, Gewe, Malmö, 1947, delvis genombruten dekor

Nagg, skador

216915

2013-11-22