Dockhus
Valmis
2013-11-22
216948
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
DOCKHUS, 1900-talets andra hälft, två våningar samt vindsvåning, höjd 123, 112x39 cm
Skador