Spelbord engelsk stil
2013-11-22
216961
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPELBORD, engelsk stil, 1900-tal, fanérad i mahogny, 2 lådor i sarg, delvis läderklädd skiva, svarvade ben, höjd 77, 90x45(+45) cm
Bruksslitage