Tadeusz Kamasa oljemålning

Tadeusz Kamasa oljemålning
Tadeusz Kamasa oljemålning
Tadeusz Kamasa oljemålning
Tadeusz Kamasa oljemålning
Tadeusz Kamasa oljemålning
Tadeusz Kamasa oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KAMASA, Tadeusz (Polen 1924): Kvinna, signerad T. Kamasa, olja på duk, ca 65x55 cm

Färgbortfall

216962

2013-11-22