Gustav Sjöö oljemålning

Gustav Sjöö oljemålning
Gustav Sjöö oljemålning
Gustav Sjöö oljemålning
Gustav Sjöö oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SJÖÖ, Gustaf (1902-1969): Gårdsplan, signerad G Sjöö, olja på pannå, 54x42 cm

217003

2013-11-23