Ulrica Hydman Vallien akvarell

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): "Kattkvinna med tre ögon", signerad Ulrica Hydman Vallien, akvarell, daterad a tergo 1988, 47x35 cm

217008

2013-11-23