Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, Carl Malmsten, brännstämplade och daterade 1992

217022

2013-11-23