Nils G Stenqvist olja

Nils G Stenqvist olja
Nils G Stenqvist olja
Nils G Stenqvist olja
Nils G Stenqvist olja

Klubbat för:

2 000 SEK

4 000 SEK

STENQVIST, Nils G (1934-2005): "Naturens hemliga tecken", monogramsignerad a tergo NGS, olja på duk, 100x135 cm

Dukskador

217023

2013-11-23