Syskrin 1800-tal

Syskrin 1800-tal
Syskrin 1800-tal
Syskrin 1800-tal
Syskrin 1800-tal
Syskrin 1800-tal
Syskrin 1800-tal
Syskrin 1800-tal
Syskrin 1800-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SYSKRIN, Kina, 1800-tal, svartlackerat med dekor i guld, med inredning, nycklar finns, höjd 18, 48x34 cm

Delar saknas, skador, slitage

217031

2013-11-23