Skrivskåp

Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

DAMSKRIVBORD, fransk typ, 1800-tal, boullearbete, rik dekor med dekor element i mässing, höjd 129, 76x51 cm

Skador, en skåpsdörr otillräckligt monterad, fanerbortfall

217032

2013-11-23