John Ivar Berg oljemålning

John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERG, John Ivar (1916-2003): "Blåsig dag, Gotland", monogramsignerad JIB, olja på duk, 65x81 cm

217038

2013-11-23