Gösta Ydström oljemålning

Gösta Ydström oljemålning
Gösta Ydström oljemålning
Gösta Ydström oljemålning
Gösta Ydström oljemålning
Gösta Ydström oljemålning
Gösta Ydström oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YDSTRÖM, Gösta (1861-1952): Tjäderspel, signerad och daterad Gösta Ydström 1931, olja på duk, 59x75 cm

217089

2013-11-25