Matgrupp Carl Malmsten

Matgrupp Carl Malmsten
Matgrupp Carl Malmsten
Matgrupp Carl Malmsten
Matgrupp Carl Malmsten
Matgrupp Carl Malmsten
Matgrupp Carl Malmsten
Matgrupp Carl Malmsten
Matgrupp Carl Malmsten
Matgrupp Carl Malmsten
Matgrupp Carl Malmsten
Matgrupp Carl Malmsten
Matgrupp Carl Malmsten

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATGRUPP, Carl Malmsten, bemålad, bestående av: bord, 4 stolar, bordets mått höjd 75, diameter 115, 2 iläggsskivor, varav en med sarg, vardera bredd 55 cm medföljer

Bruksslitage, färgbortfall, klädsel med skador

217094

2013-11-25