Matgrupp Carl Malmsten
2013-11-25
217094
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MATGRUPP, Carl Malmsten, bemålad, bestående av: bord, 4 stolar, bordets mått höjd 75, diameter 115, 2 iläggsskivor, varav en med sarg, vardera bredd 55 cm medföljer
Bruksslitage, färgbortfall, klädsel med skador