Matgrupp Carl Malmsten
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATGRUPP, Carl Malmsten, bemålad, bestående av: bord, 4 stolar, bordets mått höjd 75, diameter 115, 2 iläggsskivor, varav en med sarg, vardera bredd 55 cm medföljer
Bruksslitage, färgbortfall, klädsel med skador
217094
2013-11-25