Gunborg Wendel färglitografi

Gunborg Wendel färglitografi
Gunborg Wendel färglitografi
Gunborg Wendel färglitografi
Gunborg Wendel färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WENDEL-PETTERSSON, Gunborg (1891-1988): "På stranden", monogramsignerad i plåten GWP, färglitografi, 24x19,5 cm

217112

2013-11-25