Bordssurtout

Bordssurtout
Bordssurtout
Bordssurtout
Bordssurtout

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSURTOUT, 7 dlr, nysilver/glas,1900-talets början,delvis genombruten dekor, bl a meanderbård, flaskor med slipad dekor, höjd ca 32 cm

Smärre slitage, mindre nagg

217137

2013-11-25