Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Utskärsfrid", signerad o daterad Roland S -97, färgoffset, 11/200, 44x61 cm
Spår av dedikation
217140
2013-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här