Roland Svensson färgoffset

Roland Svensson färgoffset
Roland Svensson färgoffset

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Utskärsfrid", signerad o daterad Roland S -97, färgoffset, 11/200, 44x61 cm

Spår av dedikation

217140

2013-11-25