Bengt Åberg oljemålning

Bengt Åberg oljemålning
Bengt Åberg oljemålning
Bengt Åberg oljemålning
Bengt Åberg oljemålning
Bengt Åberg oljemålning
Bengt Åberg oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅBERG, Bengt (född 1941): Kvinnofigur, signerad Bengt Åberg, olja på duk, 24x21 cm

Färgbortfall

217148

2013-11-25