Anton Cilio-Jensen oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CILIO-JENSEN, Anton (1875-?): Kopia efter Rembrandt "The Stone Bridge", signerad Cilio, olja på duk, 67x94 cm

Ytskador

217150

2013-11-25