Ulrica Hydman-Vallien färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad Ulrica HV, PT, färglitografi, ca 44x37 cm

217151

2013-11-25