Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad Ulrica HV, PT, färglitografi, ca 44x37 cm
217151
2013-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här