Theo McNab oljemålning

Theo McNab oljemålning
Theo McNab oljemålning
Theo McNab oljemålning
Theo McNab oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

McNAB, Theo (född 1940): Komposition, signerad a tergo, olja på duk uppklistrad på pannå, 102x62 cm, galleriuppgifter medföljer a tergo

217191

2013-11-25