Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAHL, Anshelm (1897-1964): Skogsväg mot timmerstuga, signerad och daterad A Dahl 1918, olja på duk, 95x155 cm
Dukhål vid spännramen, dukskador, vågig duk
217205
2013-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här