Oljemålning Anselm Dahl

Oljemålning Anselm Dahl
Oljemålning Anselm Dahl
Oljemålning Anselm Dahl
Oljemålning Anselm Dahl
Oljemålning Anselm Dahl
Oljemålning Anselm Dahl

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAHL, Anshelm (1897-1964): Skogsväg mot timmerstuga, signerad och daterad A Dahl 1918, olja på duk, 95x155 cm

Dukhål vid spännramen, dukskador, vågig duk

217205

2013-11-25