Herrfickur guld
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HERRFICKUR, 1910-tal, förgyllt 19´´´ verk, märkt WR&F, ankargång, slät savonettboett av guld 18 k, monogram TW, diameter 52 mm, total vikt 111 g
Obetydliga bucklor, innerboett av metall med gravyr daterad 1916
217207
2013-11-24