Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
LIDDERDALE, Charles Sillem (England 1831-1895): Ung kvinna med blommor, signerad och daterad C. S. Lidderdale, 1870, olja på duk, 101x81 cm
217213
2013-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här