Charles Sillem Lidderdale oljemålning

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LIDDERDALE, Charles Sillem (England 1831-1895): Ung kvinna med blommor, signerad och daterad C. S. Lidderdale, 1870, olja på duk, 101x81 cm

217213

2013-11-25