Bricka Kina

Bricka Kina
Bricka Kina
Bricka Kina
Bricka Kina

Klubbat för:

900 SEK

800 SEK

BRICKA, tenn, Kina, 1900-tal, dekor i form av inläggningar i koppar och mässing, 20,5x34 cm

Slitage, bristningar

217224

2013-11-25