Dan Wolgers objekt/grafiskt blad
2013-11-25
217231
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WOLGERS, Dan (född 1955): Utan titel, signerad och daterad Dan Wolgers 1986 verso, objekt/grafiskt blad, 16x22 cm