Dan Wolgers objekt/grafiskt blad

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

WOLGERS, Dan (född 1955): Utan titel, signerad och daterad Dan Wolgers 1986 verso, objekt/grafiskt blad, 16x22 cm

217231

2013-11-25