Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULPTUR, Bertil Vallien, Kosta Boda, signerad 8BVAAT959008/300 KOSTA BODA ATELIER B.Vallien, medföljande svart träsockel, höjd 32 cm, med sockel 38 cm
Folieringsslitage
217248
2013-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här