Skulptur Bertil Vallien för Kosta Boda

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, Bertil Vallien, Kosta Boda, signerad 8BVAAT959008/300 KOSTA BODA ATELIER B.Vallien, medföljande svart träsockel, höjd 32 cm, med sockel 38 cm

Folieringsslitage

217248

2013-11-23