Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Natt i Dabarobra, signerad K. A. Pehrson -91, färglitografi, 108/385, 39x59 cm
217255
2013-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här