Karl Axel Pehrson litografi

Karl Axel  Pehrson litografi
Karl Axel  Pehrson litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Natt i Dabarobra, signerad K. A. Pehrson -91, färglitografi, 108/385, 39x59 cm

217255

2013-12-09