Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURINER, 3 st, Åke Holm, "Troll", stengods, glasyr i brunt, signerad, höjd 7-15 cm
Den mellersta med nagg på näsan
217267
2013-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här