Åke Holm figuriner

Åke Holm figuriner
Åke Holm figuriner
Åke Holm figuriner
Åke Holm figuriner
Åke Holm figuriner
Åke Holm figuriner
Åke Holm figuriner
Åke Holm figuriner

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 3 st, Åke Holm, "Troll", stengods, glasyr i brunt, signerad, höjd 7-15 cm

Den mellersta med nagg på näsan

217267

2013-11-25