Vattendroppare Japan

Vattendroppare Japan
Vattendroppare Japan
Vattendroppare Japan
Vattendroppare Japan
Vattendroppare Japan
Vattendroppare Japan

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VATTENDROPPARE, 2 st snarlika, porslin, Japan, 1800-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av häger resp krabba, längd 22,5 resp 24 cm

Smärre nagg

217271

2013-11-25