Vas Qing dynastin

Vas Qing dynastin
Vas Qing dynastin
Vas Qing dynastin
Vas Qing dynastin
Vas Qing dynastin
Vas Qing dynastin
Vas Qing dynastin
Vas Qing dynastin

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

VAS, porslin, Kina, 1800-tal, balusterformad, polykrom dekor med motiv av dam och kaniner, höjd 17 cm

Lagningar vid mynning

217274

2013-11-25