Soppslev

Soppslev
Soppslev
Soppslev
Soppslev
Soppslev
Soppslev

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOPPSLEV, KOMPOTTSKED, SÅSSLEV, silver, 1800-tal, soppslev stämplad Stockhom 1800, kompottslev stämplad R Mellin Helsingfors, sås och kompottsked med spår av invändig förgyllning, kompottslev med med originaletui

Soppslev med gravyr

217277

2013-11-26