Soppslev
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOPPSLEV, KOMPOTTSKED, SÅSSLEV, silver, 1800-tal, soppslev stämplad Stockhom 1800, kompottslev stämplad R Mellin Helsingfors, sås och kompottsked med spår av invändig förgyllning, kompottslev med med originaletui
Soppslev med gravyr
217277
2013-11-26