Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Trettondagsvinter", signerad Roland S, färglitografi, 31x53 cm

217282

2013-11-26