Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Trettondagsvinter", signerad Roland S, färglitografi, 31x53 cm
217282
2013-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här