R Svenson tre litografier

R Svenson tre litografier
R Svenson tre litografier
R Svenson tre litografier
R Svenson tre litografier
R Svenson tre litografier
R Svenson tre litografier

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): (3) delvis ur Tristan da Cunha, signerade Roland S., 17/300, 72/360, 165/260, färglitografier, varierande mått

217286

2013-11-26