Dali färglitografi
2013-11-28
217294
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
DALI, Salvador (Spanien 1904-1989): Whoever carries off Carmen must pay with his life, ur Carmen, 1970, signerad Dali LVII/CXXVI, färglitografi, 54x43, litteratur: Michler/Löpsinger 1320
Gulnad