Dali färglitografi

Dali färglitografi
Dali färglitografi

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DALI, Salvador (Spanien 1904-1989): Square in Seville, ur Carmen, 1970, signerad Dali E.A IV/VI, färglitografi, 54x43, litteratur: Michler/Löpsinger 1304

Gulnad

217296

2013-11-28