Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DALI, Salvador (Spanien 1904-1989): Square in Seville, ur Carmen, 1970, signerad Dali E.A IV/VI, färglitografi, 54x43, litteratur: Michler/Löpsinger 1304
Gulnad
217296
2013-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här